Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

Linia Biznes

Czym się wyróżniają oferowane kalendarze organizery?

Biznes to szaro-bordowa linia praktycznych kalendarzy organizerów przeznaczonych do biura, z nadrukowanymi pseudoregistrami. Przestronne pola notatkowe, podział godzinowy, całoroczne kalendarzyki skrócone i nadrukowane pseudoregistry ułatwiają codzienne planowanie. Wszystkie detale zostały zaprojektowane w ten sposób, by kalendarze były jak najbardziej przejrzyste i przystępniejsze do organizowania czasu.

Charakterystyka

Funkcjonalna linia kalendarzy
Oryginalny i lekki projekt
12 kalendarzyków skróconych

Kalendarz Biznes stanowi znakomite rozwiązanie dla wszystkich zwolenników tradycyjnych metod planowania i niezawodny sposób na doskonałą organizację każdego dnia.

Kalendarz z linii Biznes może również stanowić idealny gadżet reklamowy dla Twojego Klienta!

Rodzaje opraw

Sprawdź

Możliwości indywidualizacji

Aby Twój kalendarz organizer był oryginalny, skorzystaj z dostarczanych przez nas inspiracji. W katalogu znajdziesz przykładowe kompozycje oraz elementy składowe, których możesz użyć w tworzeniu swoich indywidualnych kalendarzy.

Do najważniejszych czynności związanych z planowaniem, należy bez wątpienia notowanie oraz pisanie. W ten sposób można dokładnie rozplanować swój czas i pracę, układać codzienne harmonogramy i pamiętać o najważniejszych biznesowych spotkaniach.

Sprawdź

Pobierz katalog KALENDARIA 2018