Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

Linia Leader

Czym się wyróżniają nasze ekskluzywne kalendarze książkowe?

Ekskluzywne kalendarze książkowe z grawerem

Nieduże firmy, jako gadżety reklamowe najczęściej używają takich przedmiotów, jak kubki czy długopisy. Większe przedsiębiorstwa, cieszące się uznaniem i renomą wśród klientów, coraz chętniej sięgają po ekskluzywne kalendarze książkowe z grawerem. Tego typu rozwiązania stanowią produkty niezwykle użyteczne i praktyczne, a co więcej, dzięki nim przedsiębiorstwo może cieszyć się jeszcze większym szacunkiem i prestiżem.
Leader to elegancka i przejrzysta linia ekskluzywnych kalendarzy książkowych z registrami. Kalendarze z tej linii mają zaokrąglone narożniki bloków, a funkcjonalność podnoszą dwie tasiemki. Strony informacyjne są zastąpione przez plany miesięczne przed każdym miesiącem. W tej linii występuje ekskluzywny kalendarz książkowy Leader 160D z registrami tygodniowymi i miesięcznymi – jest to nasze autorskie rozwiązanie i jako jedyni oferujemy taki kalendarz książkowy!

Charakterystyka kalendarzy książkowych z grawerem

Kolorystyka szaro-bordowa
Papier biały lub ecru
Wycinane registry
Dwie tasiemki: bordowa i popielata
Zaokrąglone narożniki bloku
Dodatkowe planery miesięczne

Rodzaje opraw

Sprawdź

Możliwości indywidualizacji

Aby Twój kalendarz książkowy z grawerem był oryginalny, skorzystaj z dostarczanych przez nas inspiracji. W katalogu znajdziesz przykładowe kompozycje oraz elementy składowe, których możesz użyć w tworzeniu swoich indywidualnych, ekskluzywnych kalendarzy książkowych.
Przedstawione kalendarze książkowe z grawerem mogą również stanowić doskonały pomysł na prezent. Renoma i tradycja naszej firmy stanowi gwarancję wieloletniego użytkowania oferowanych produktów.
Oferowane kalendarze książkowe z grawerem są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Atrakcyjna kolorystyka, wielość rozmiarów oraz różnorodność rodzajów opraw pozwalają na usatysfakcjonowanie zarówno odbiorców indywidualnych, jak i firmowych.

Sprawdź

Pobierz katalog KALENDARIA 2018