Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

Oprawy

Kalendarz jest wizytówką Twojej firmy, a okładka jako pierwsza rzuca się w oczy. Stonowaną kolorystykę ożywisz nowoczesną fakturą lub kontrastowym akcentem. Dla odważnych mamy modne kolory z palety Trendy 2018. W tym sezonie modne jest połączenie kosmicznych faktur z ciężkimi dzianinami. Swój kalendarz możesz ubrać w stonowany tweedowy garnitur lub w lekkie odcienie ziemi, bo moda na ekologię nie przemija. Zajrzyj do wzornika i puść wodze fantazji!

Pobierz wzornik

Okleiny

Oferujemy szeroką gamę oklein termoprzebarwialnych. Bogactwo faktur i kolorów daje nieograniczone możliwości indywidualizacji kalendarza. W zależności od potrzeb możesz wybrać okleinę skóropodobną, tekstylną lub w stylu eko. Sprawdź jakie kolory będą modne w tym roku.

Zobacz więcej

Oprawy drukowane

Oprawy drukowane dają szerokie możliwości wykorzystania autorskich projektów. Oferujemy pięć, różnych rodzajów materiałów. Indywidualny zadruk na okładce nadaje kalendarzom reklamowym unikatowy charakter.

Zobacz więcej

Skóry

Najbardziej ekskluzywny rodzaj oprawy to skóra. Skóra posiada naturalny rysunek, który jest indywidualną cechą każdego produktu. Dlatego okładki posiadają różnice w strukturze, stopniu nabłyszczenia i odcieniach. Urok kalendarzy w skórzanych okładkach polega na ich charakterystycznym zapachu i unikatowym rysunku.

Zobacz więcej