Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

Trendy

Trendem na nadchodzący rok będą stonowane barwy; zaś struktury urozmaicone, łączące wyraziste faktury z ciężkimi dzianinami. W ujęciu biznesowym proponujemy wybór sześciu oklein o zróżnicowanych fakturach. Możesz oprawić kalendarz w ponadczasowy tweed, wybrać okładkę w stylu eko albo bawić się i łączyć kolory i faktury.

 

Design 2018

 

 

 
W sezonie 2018 moda skłania się ku wyrazistym pastelom o musujących odcieniach, które będą stanowić alternatywę dla neonów. Do łask powraca pomarańcz, a oznaką luksusu mają być naturalne kolory ziemi z przewagą beżu i chłodnej zieleni. W popkulturze zanika pojęcie wieku. Dominować ma młodość podkreślana soczystymi barwami i nieoczywistymi kompozycjami kolorystycznymi, a ostre kontrasty pomagają wydobyć świetlistość pasteli.

Stałym trendem w modzie jest też użyteczność, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych i nowatorskich rozwiązań. Uniwersalny, plastikowy uchwyt na długopis dopasowuje się do średnicy wsuwanego przedmiotu. Jest bezbarwny, więc subtelnie wpasowuje się w wybraną kolorystykę okładki. Zapinki magnetyczne nie tylko pozawalają zabezpieczyć kalendarz przed przypadkowym otwarciem, ale również są kolorową ozdobą – drukowane według Twojego projektu, mogą przybrać dowolny kształt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Technologia, którą dysponujemy, umożliwia wykonanie niepowtarzalnej oprawy poprzez nietuzinkowe połączenie standardowo oferowanych komponentów.