KOLORY NIEBA

Kalendarz jest wizytówką Twojej firmy, a okładka jako pierwsza rzuca się w oczy. Skorzystaj z różnorodnych oklein skóropodobnych lub postaw na autorski projekt. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

kalendarz a4 dzienny z grawerem

KLASYCZNA ELEGANCJA

Znakowanie okładki to nie tylko umieszczenie logo i daty, to także ozdobnik, który podnosi wartość wizerunkową produktu. Rozważ, jaka technologia najlepiej uwypukli charakter Twojej marki. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

kalendarze z logo

ODCIENIE PRZYRODY

Tegoroczne propozycje Ediki często nawiązują do ekologicznych, naturalnych tkanin i surowców, właśnie po to, by przypominać odbiorcom o ogromnej wadze dóbr naturalnych w naszym codziennym funkcjonowaniu. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

kalendarze książkowe z tłoczeniem

TONACJE EKO

Kalendarza lub notatnika używasz codziennie. Zadbaj, by był nie tylko piękny, ale i praktyczny. Wybierz dodatki, które uczynią go idealnym narzędziem – towarzyszem i powiernikiem. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

kalendarz a4 dzienny z grawerem

BARWY ENERGII

Właściwy dobór i zestawienie finezyjnych detali pozwala uzyskać wyjątkowy efekt. Eklektyczne łączenia faktur lub kontrastowe akcenty kolorystyczne ożywiają produkt i dynamicznie odzwierciedlają żywiołowy charakter marki. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

kalendarz a4 dzienny z grawerem

Samodzielnie zaprojektowane kalendarze są doskonałym sposobem na podkreślenie charakteru swojej działalności oraz znakomitą metodą na dotarcie do kontrahentów. Nasze rozwiązania są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Interesuje Cię kalendarz książkowy z własnym logo? Nic prostszego! Znajdziesz u nas gotowe linie produktowe, na których bez problemu umieścisz własny logotyp.

Dzięki naszemu konfiguratorowi wygodnie zdefiniujesz wszystkie parametry związane z wyglądem i kształtem takiego akcesorium. Jeśli chcesz, aby symbol Twojej działalności był dobrze widoczny, zainteresują Cię kalendarze książkowe z tłoczeniem – z pewnością każdy doceni ich elegancki charakter. To naturalnie nie wszystko, gdyż nasze narzędzie umożliwia także zdefiniowanie ich wielkości, kolorów, rodzajów łączenia, czy typu okładki.

Obsługa konfiguratora jest bardzo prosta. Pozwoli Ci on zaprojektować np. dzienny kalendarz w formacie A4 z odpowiednim grawerem. To kwestia dosłownie kilku kliknięć – w ciągu paru minut stworzysz niepowtarzalny produkt!