Kalendarze z tłoczeniem, grawerem i własnym logo

Każda rzecz uszyta na miarę nobilituje swego właściciela. Do takich garniturów i sukienek już przywykliśmy. Jednak kalendarz tygodniowy A4 czy kalendarz książkowy A5 z układem dziennym wydają się produktem masowym. Tymczasem posiadanie zindywidualizowanego egzemplarza, z własnym imieniem i nazwiskiem lub grawerem logo firmowego, budzi u obserwatorów zazdrość, a u posiadacza dumę i wdzięczność względem ofiarodawcy. Dzięki grawerowaniu kalendarz z logo nabiera indywidualnego charakteru, stając się świetną wizytówką firmy. Poniżej i w naszym katalogu znajdziesz przykładowe kompozycje oraz elementy składowe, których możesz użyć w tworzeniu swoich spersonalizowanych kalendarzy. Prezentujemy przykładowe rozwiązania – kalendarze książkowe z tłoczeniem, w różnych oprawach i wykończeniach, które wykonujemy na indywidualne zamówienie. Niechaj staną się inspiracją. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe tłoczenia. Zamów już dziś kalendarz z grawerem firmowego logo.

Znakowanie lakierem

 

Materiał Ekotex do zadruku

 

Okienka Printo

 

Ediform

 

Znakowanie okładki

 

Dowolny zadruk

 

Decydując się na kalendarz książkowy wykonywany na zamówienie, masz gwarancję, że będzie niepowtarzalny. Dzięki dodaniu jednego elementu, który został zaprojektowany przez przyszłego właściciela kalendarza książkowego, staje się on dla niego ekskluzywnym kalendarzem książkowym. W naszej ofercie znajdziesz do wyboru kilkadziesiąt oklein, w które, również je łącząc, możemy oprawić Twój kalendarz książkowy. Wytłoczone (grawerowane) logo firmy, tłoczone (grawerowane) imię i nazwisko użytkownika kalendarza, wytłoczony datownik albo w formie Logo-chromu czy Logoplexu, obszycie krawędzi okładki, metalowe narożniki, zapinka magnetyczna, gumka okalająca, otwory w okładce, Ediformy – to elementy, które dają się ze sobą dowolnie łączyć a w kombinacji z kilkudziesięcioma okleinami gwarantują Tobie niepowtarzalny kalendarz reklamowy. Indywidualizacja kalendarza nie musi ograniczać się wyłącznie do okładki. We wnętrzu kalendarz firmowy może posiadać zadrukowaną wyklejkę, strony reklamowe, tasiemkę czy zakładkę magnetyczną z nadrukowanym logo.

Jako producent kalendarzy książkowych wytwarzający kalendarze wyłącznie na zamówienie możemy sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom.