DYSKRETNY DESIGN

Luksus kojarzy się z wyrafinowaniem. Stonowane odcienie, szlachetne reliefy i minimalistyczne dodatki tworzą eleganckie produkty. Ich użytkowanie da Ci codzienną przyjemność pracy w szykownym otoczeniu. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

NARZĘDZIA DLA ZAWODOWCÓW

Kalendarz jest wizytówką Twojej firmy, a okładka jako pierwsza rzuca się w oczy. Skorzystaj z różnorodnych oklein skóropodobnych lub postaw na autorski projekt. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

Wyrazista ekoskóra ze starannie dobranymi, metalicznymi ozdobnikami tworzy wrażenie przepychu. Wygląd nawiązuje do tradycji, a użyte materiały są na wskroś nowoczesne. Taki produkt podkreśli stabilność Twojej marki. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

ENERGIA BARW

Intensywne kolory przyciągają uwagę. Odważne kontrasty, wyraziste odcienie i wielobarwne dodatki nadają kalendarzom niezwykłego charakteru. Spraw, by okładka stała się idealną reklamą Twojej marki. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

BLIŻEJ NATURY

Trend ekologiczny to nie tylko kolory ziemi ale przede wszystkim surowce pozyskiwane z odnawialnych upraw. Naturalne faktury i stonowane barwy odzwierciedlają odpowiedzialne podejście środowiska. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

RÓWNOWAGA I SPOKÓJ

Delikatne połączenia pastelowych odcieni przeniosą Cię do świata wysmakowanych i unikalnych produktów. Jeśli Twoja marka zasługuje na wyróżnienie, stwórz dla niej delikatną otoczkę i pozwól swoim klientom na ukojenie zmysłów.
Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

Samodzielnie zaprojektowane kalendarze są doskonałym sposobem na podkreślenie charakteru swojej działalności oraz znakomitą metodą na dotarcie do kontrahentów. Nasze rozwiązania są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Interesuje Cię kalendarz książkowy z własnym logo? Nic prostszego! Znajdziesz u nas gotowe linie produktowe, na których bez problemu umieścisz własny logotyp.

Dzięki naszemu konfiguratorowi wygodnie zdefiniujesz wszystkie parametry związane z wyglądem i kształtem takiego akcesorium. Jeśli chcesz, aby symbol Twojej działalności był dobrze widoczny, zainteresują Cię kalendarze książkowe z tłoczeniem – z pewnością każdy doceni ich elegancki charakter. To naturalnie nie wszystko, gdyż nasze narzędzie umożliwia także zdefiniowanie ich wielkości, kolorów, rodzajów łączenia, czy typu okładki.

Obsługa konfiguratora jest bardzo prosta. Pozwoli Ci on zaprojektować np. dzienny kalendarz w formacie A4 z odpowiednim grawerem. To kwestia dosłownie kilku kliknięć – w ciągu paru minut stworzysz niepowtarzalny produkt!