KOLORY NIEBA

Kalendarz jest wizytówką Twojej firmy, a okładka jako pierwsza rzuca się w oczy. Skorzystaj z różnorodnych oklein skóropodobnych lub postaw na autorski projekt. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

KLASYCZNA ELEGANCJA

Znakowanie okładki to nie tylko umieszczenie logo i daty, to także ozdobnik, który podnosi wartość wizerunkową produktu. Rozważ, jaka technologia najlepiej uwypukli charakter Twojej marki. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

ODCIENIE PRZYRODY

Tegoroczne propozycje Ediki często nawiązują do ekologicznych, naturalnych tkanin i surowców, właśnie po to, by przypominać odbiorcom o ogromnej wadze dóbr naturalnych w naszym codziennym funkcjonowaniu. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

TONACJE EKO

Kalendarza lub notatnika używasz codziennie. Zadbaj, by był nie tylko piękny, ale i praktyczny. Wybierz dodatki, które uczynią go idealnym narzędziem – towarzyszem i powiernikiem. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.

BARWY ENERGII

Właściwy dobór i zestawienie finezyjnych detali pozwala uzyskać wyjątkowy efekt. Eklektyczne łączenia faktur lub kontrastowe akcenty kolorystyczne ożywiają produkt i dynamicznie odzwierciedlają żywiołowy charakter marki. Przejdź do konfiguratora i przetestuj zestawienia kolorystyczne w łączeniach, z datownikami i dodatkami. Eksperymentuj z ustawieniem logo i personalizacji.