Kim jesteśmy?

Producentem kalendarzy książkowych i notatników. Naszą firmę tworzą fachowcy, maniacy papieru, druku i designu, entuzjaści pisania i czytania.

Dla kogo pracujemy?

Dla wszystkich, którzy piszą, notują, rysują. Dla tych, dla których ważne jest wzornictwo, użyteczność i dobre wykonanie. Dla ceniących dobre marki. Dla dbających o ekologię.

Co oferujemy?

Produkt bezpośrednio od producenta, nietuzinkowe wzornictwo, pieczołowicie dobrane papiery i materiały okładkowe, trwałe wykonanie, dopracowaną funkcjonalność, atrakcyjne dodatki, produkty szyte na miarę.

Co otrzymasz?

Kalendarze i notesy dopasowane do potrzeb Twojej firmy, zgrabnie skomponowane w oryginalną całość. Zawsze wyjątkowe – tylko dla Twojej marki.

Jak wygląda współpraca?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy propozycje indywidualnych projektów dla Ciebie wraz z harmonogramem działań.

Co zyskasz?

Spokój ducha dzięki harmonijnej współpracy. Kalendarze i notatniki najwyższej jakości dostarczymy pod wskazany adres w umówionym terminie. Unikaj zbędnego ryzyka – pracuj z najlepszymi.

O co prosimy?

Wykonane wcześniej produkty możemy przechować do czasu wysyłki, ale nie potrafimy wydłużyć doby, by w szczycie sezonu produkować jeszcze więcej. Dlatego prosimy o wczesne zamówienie.

Co dalej?

Znajdź inspirację w naszym katalogu albo wykonaj wizualizacje swoich pomysłów w konfiguratorze. Daj nam znać, co Ci wpadło w oko i pozwól się dalej poprowadzić za rękę.