PRO NATURE

Świadomość ekologiczna pomaga tworzyć produkty bezpieczne dla środowiska. Wybierając naturalne surowce – pochodzące z recyklingu i poddające się recyklingowi – działasz zgodnie z filozofią Zero Waste. Stonowana kolorystyka w odcieniach ziemi idealnie wpasowuje się w dominujące trendy.
Oprawy z naturalnego korka, płótna i papieru posiadają szorstką strukturę podkreślającą ich surowy charakter. Znakowanie bywa niepełne, z drobnymi niedoskonałościami, dzięki czemu na pierwszy rzut oka widać ich naturalne pochodzenie. Bądźmy odpowiedzialni i wspólnie dbajmy o naszą planetę.

ZAPIS W KAMIENIU

Czerpiąc inspirację z natury, nie sposób pominąć kamień. Granitowa oprawa sprawia wrażenie niezniszczalnej i zimnej. Efekt wzmacniają barwione brzegi, dzięki którym bryła zamyka się w spójną całość, a efekt jest zaskakujący – delikatny, ciepły papier zostaje zaklęty w kamień. W zależności od sposobu znakowania można wywołać bardziej patetyczny lub surowy charakter. Pewne jest, że taka oprawa przyciąga wzrok i wywołuje emocje. Decydując się na okładkę z granitu, wspierasz ideę recyklingu i wyróżniasz swoją markę. Bądźmy rozważni i budujmy dom na skale.

OWOC RECYKLINGU

Jabłko to owoc pospolity w naszym klimacie. Obecny jest w naszej kulturze od zarania dziejów i towarzyszy nam na każdym kroku. Rocznie na świecie produkuje się około 75-80 mln ton jabłek (większa jest tylko produkcja bananów). Zatem odpadów jest tak wiele, że warto je mądrze wykorzystać. Okładki z jabłek mają przyjemną, gładką powierzchnię jak prawdziwa skórka. Tłoczenia są wyraziste i szczegółowe, więc Twoja marka będzie wyglądać świeżo i młodo. Apetyczne odcienie kuszą, by po nie sięgnąć i czerpać jak z drzewa wiedzy. Z oprawą z jabłek poczujesz się jak w raju.

UROK METALU

Stal kortenowska to obecnie jeden z najmodniejszych materiałów wnętrzarskich. W tym sezonie wchodzi przebojem na rynek poligraficzny. Metaliczna okładka z błyszczącymi tłoczeniami mieni się w świetle i daje poczucie luksusu. Pozornie zimna, szorstka oprawa bezpiecznie okrywa ciepły, przyjazny papier. Całość kompozycji dopełniają miedziane wykończenia bloku i okładki. Drobne nierówności powierzchni sprawiają, że tłoczenia folią doskonale podkreślają jej naturalność. Daj się ponieść trendom i wykreuj swoją markę na odważny i nowoczesny brand.

NOWOŚCI 2022

Zaczyna się moda na produkty z tzw. skóry ekologicznej o głębokiej, zdecydowanej fakturze. Własny wzór można nanieść na okładkę za pomocą tłoczenia moletu o dowolnym wyglądzie (np. z elementami logo). Okleiny skóropodobne można łączyć, tworząc silne kontrasty faktur i kolorów lub projektując stonowane kompozycje. W dodatkach ciągle dominują metaliczne błyski. Wśród ozdób znajdujemy przywieszki, grawerowane okucia i gustowne, ażurowe blaszki. Uruchom wyobraźnię, a bez trudu odzwierciedlisz prawdziwy charakter swojej marki. Z nami stworzysz niepowtarzalny projekt.