TRENDY 2023

Trwa moda na produkty z tzw. skóry ekologicznej o głębokiej, zdecydowanej fakturze. Własny wzór można nanieść na okładkę za pomocą tłoczenia moletu o dowolnym wyglądzie (np. z elementami logo). Okleiny skóropodobne można łączyć, tworząc silne kontrasty faktur i kolorów lub projektując stonowane kompozycje. W dodatkach ciągle dominują metaliczne błyski. Praktycznymi ozdobami są tłoczone zapinki i gustowne datowniki, które przypominające biżuterię. Uruchom wyobraźnię, a bez trudu odzwierciedlisz prawdziwy charakter swojej marki. Z nami stworzysz niepowtarzalny projekt.

BĄDŹ EKO

Świadomość ekologiczna pomaga tworzyć produkty bezpieczne dla środowiska. Wybierając naturalne surowce – pochodzące z recyklingu i poddające się recyklingowi – działasz zgodnie z filozofią Zero Waste. Stonowana kolorystyka w odcieniach ziemi idealnie wpasowuje się w dominujące trendy.
Oprawy z naturalnego korka, płótna i papieru posiadają szorstką strukturę podkreślającą ich surowy charakter. Znakowanie bywa niepełne, z drobnymi niedoskonałościami, dzięki czemu na pierwszy rzut oka widać ich naturalne pochodzenie. Bądźmy odpowiedzialni i wspólnie dbajmy o naszą planetę.

MAGIA DRUKU

Idąc z duchem czasu, kierujemy się ku prostocie. Oprawa drukowana daje olbrzymi potencjał wyróżnienia produktu. Nasze możliwości są prawie nieograniczone. Oferujemy rozmaite wykończenia, żeby Twoja okładka wyglądała oszałamiająco. Zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie i zaproponujemy właściwe rozwiązania spójne z Twoją marką, by podkreślić jej wyjątkowy charakter. W zależności od użytych materiałów oraz dobrze dobranych uszlachetnień stworzysz z nami produkty w stylu glamour, hygge lub ekologicznym.

Zobacz możliwości indywidualizacji

Swój kalendarz możesz zaprojektować w kreatorze kalendarzy