Kalendarze książkowe, okleiny, wzory i nowości 2021

Idealny kalendarz to mix funkcjonalności i elementów estetycznych. Zobacz co nowego proponujemy na sezon 2021. Wybierz najlepsze rozwiązanie, aby Twoi klienci cieszyli się z kalendarza przez cały rok!

Znakowanie lakierem

 

Okładka z otworem
Hologram na brzegach

 

Mozaika na brzegach

 

Materiał Ekotex do zadruku

 

Okienka Printo

 

Jako producent kalendarzy książkowych dla firm od ponad 30-lat dostarczamy na rynek nowe rozwiązania, kreujemy trendy i zaspokajamy najbardziej wyrafinowane gusta. Robimy to po to, by wykonywane przez nas kalendarze firmowe były jak najlepszym ambasadorem marki naszych klientów. Poszukiwania nowości, które następnie implementujemy w kalendarze książkowe dla firm, nie ograniczają się wyłącznie do możliwości jakie daje branża poligraficzna. Ważnym kryterium wyboru jest uzyskanie pewności, że wykonanie danego elementu możliwe jest także w bardzo dużych zleceniach na kalendarze książkowe dla firm.

Kalendarz książkowy jest wizytówką użytkownika. Ciekawie i estetycznie wykonane firmowe kalendarze książkowe będą zwracały na siebie uwagę, czyli będą spełniały funkcję im przypisaną - reklamową. W naszej ofercie znajdziesz nieograniczoną ilość możliwych kombinacji, dzięki którym Twój kalendarz będzie wyjątkowy, nabierze charakteru, na którym Tobie zależy. To wybór okleiny i dodatków decyduje o charakterze kalendarza. To Ty decydujesz, czy Twój kalendarz reklamowy postrzegany będzie jako ekskluzywny, kiedy wybierzesz oprawę skórzaną, złocone brzegi z mozaiką i metalowe narożniki, industrialny, kiedy do oprawy flexi użyta zostanie błyszcząca okleina w kolorze kwarcytu, czy też ekologiczny, kiedy do wykonania okładki posłużą okleiny w stylu eko. Jeśli bardzo chcesz, by Twój kalendarz firmowy miał mocno wyeksponowane logo, wybierz okładkę z otworem. Kalendarz reklamowy będzie dyskretnie oznakowany, kiedy wybierzesz lakier na oklejce, minimalistyczny Logoplex, czy biżuteryjny Ediform. Pamiętaj, u nas to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądał Twój kalendarz firmowy. To dlatego wykonujemy kalendarze książkowe wyłącznie na zamówienie, by nasi klienci mogli w pełni decydować o charakterze wybieranych kalendarzy.