TRENDY na rok 2025

Skromnie już było. W tym sezonie dominować będą wyraziste i błyszczące akcenty. Daj sobie szansę i zabłyśnij w towarzystwie oszałamiającym kalendarzem. Wybierz strukturalne tłoczenie OPTICAL, które pojawia się i znika w zależności od kąta patrzenia lub tłoczenie folią holograficzną, które mieni się w oczach różnymi kolorami.

KOLOR TO NIE WSZYSTKO. LICZY SIĘ FAKTURA!

Płótno i papier – to materiały od lat obecne w poligrafii. Jeśli wolisz minimalistyczny wygląd i wyrażnie wyczuwalna wypukłość, sięgnij po wypukłe tłoczenie. Jeżeli uwodzi Cię styl vintage, pomyśl o oprawie CANVA. To okładka łącząca autorskie wykonanie z naturalnym płótnem na grzbiecie.

ŻYWE BARWY ZNÓW NA CZASIE

Ekologiczne, certyfikowane, papierowe okleiny cieszą się niesłabnącą popularnością. Dotąd jednak dominowały kolory ziemi. W tym sezonie nadchodzi przełom. Wyraziste kolory przyciągają wzrok, a wypukłe znakowanie przyciąga dłonie. Dlatego lojalnie ostrzegamy: jeśli wybierzesz wypukły Liquid Metal, to twoje notatniki będą dosłownie rozchwytywane!

W ZGODZIE Z NATURĄ

Ekologiczny minimalizm to kwintesencja współczesnych tendencji. Surowy materiał, szorstki w dotyku, z widocznymi drobinkami trawy, nadaje się do delikatnego zadruku. Papier EkoGrass zawiera 40% domieszkę naturalnych włókien trawy, dzięki czemu sprawia wrażenie podobne do papieru czerpanego.

Zobacz możliwości indywidualizacji

Swój kalendarz możesz zaprojektować w kreatorze kalendarzy