TRENDY EKO na rok 2024

Ekologiczne klimaty przestają się kojarzyć z brakiem koloru. W tym sezonie dominować będą wyraziste i błyszczące akcenty. Daj sobie szansę i zabłyśnij w towarzystwie oszałamiającym kalendarzem. Możesz pozwolić sobie nawet na okładkę skórzaną. Pięknie pachnie, wygląda naturalnie i pochodzi z recyklingu. Używaj jej z czystym sumieniem!

KOLOR TO NIE WSZYSTKO. LICZY SIĘ FAKTURA!

Zamsz lub aksamit – dla jednych do powód westchnień i wzruszeń podczas głaskania z włosem i pod włos. U innych może budzić niechęć. Tobie pozostawiamy wybór. Jeśli wolisz metaliczną gładkość i wyraźnie wyczuwalną fakturę, sięgnij po papierowe okładki wykończone ciekłym metalem (Liquid Metal).

ŻYWE BARWY ZNÓW NA CZASIE

Ekologiczne, certyfikowane, papierowe okleiny cieszą się niesłabnącą popularnością. Dotąd jednak dominowały kolory ziemi. W tym sezonie nadchodzi przełom. Wyraziste kolory przyciągają wzrok, a wypukłe znakowanie przyciąga dłonie. Dlatego lojalnie ostrzegamy: jeśli wybierzesz wypukły Colorlux, to twoje notatniki będą dosłownie rozchwytywane!

W ZGODZIE Z NATURĄ

Płócienny minimalizm to kwintesencja współczesnych tendencji. Surowy materiał, szorstki w dotyku, jednak o zdecydowanych kolorach. Delikatnie zaznaczone tłoczenie pojawia się i znika w zależności od kąta spojrzenia. A jeśli trapi Cię dylemat – wybrać kalendarz czy jednak notatnik – daj sobie pomóc i wybierz kalendarz FREELINE 2024. Zgrabnie łączy obie te funkcje w nowoczesnym wnętrzu. A okładkę wykonamy wg Twoich wytycznych.

Zobacz możliwości indywidualizacji

Swój kalendarz możesz zaprojektować w kreatorze kalendarzy