Zapoznaj się z ofertą firmy EDICA i zamów praktyczne notatniki. Nasze notatniki wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy modele w ekskluzywnym wydaniu, ze skórzaną oprawą, notatniki na spirali czy też w miękkiej oprawie z gumką okalającą Do wyboru jest wiele różnych formatów i kolorów. Notatnik może być ozdobiony grawerem, który wykonamy zgodnie z przekazanym przez Ciebie projektem. Notatnik z tłoczeniem logo Twojej firmy będzie doskonale służył budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Przejrzyj wszystkie dostępne modele i złóż zamówienie już dziś.

Notatniki Modeste
Nowoczesny, elastyczny notatnik w skórze, dla osób ceniących wygodę i użyteczność.Posiada giętką okładkę zamykaną gumką oraz wszyty w grzbiecie tunel na długopis. Każdy egzemplarz posiada swój niepowtarzalny rysunek i został wykonany z wielką starannością i dbałością o detale. Indywidualizacja za pomocą tłoczeń.
Dwa formaty~A5 130 x 210 mm
~A6 90 x 160 mm
Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; zaokrąglone narożniki bloku; objętość 192 strony; tasiemka i gumka dopasowane do koloru okładki; papier chamois; okładka: brązowa, bordowa, granatowa lub zielona.
Notatniki Nobile
Ekskluzywny i elegancki notatnik, dla ceniących elegancję. Wykonany z naturalnej barwionej roślinnie skóry, z subtelnym przeszyciem na grzbiecie.
Gwarantuje posiadanie unikatu o charakterystycznym zapachu, wyjątkowym odcieniu i niepowtarzalnym rysunku.
Dwa formaty~A5 130×210 mm
~A6 90×160 mm
Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; zaokrąglone narożniki bloku; objętość 192 strony; tasiemka dopasowana do koloru okładki; papier chamois; okładka: brązowa, bordowa, granatowa lub zielona.
Notatniki Alfare
Nowoczesny notatnik na spirali, dla osób praktycznych. Poliplakowa okładka z charakterystyczną grafiką usztywnia bloczek i ułatwia pisanie.
Dwa formaty~A5 130×210 mm
~A6 90×160 mm
Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; objętość 192 strony; papier chamois; okładka przejrzysta z pomarańczowym nadrukowanym flockiem.

Qbook - notatnik

QBOOK to nowoczesny notatnik w formacie A5 lub A4 zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Jego unikalną cechą jest dopasowana kolorystyka – okładka, wyklejka oraz brzegi notesu są w tym samym kolorze.

Notatniki Qbook wyróżniają się minimalistyczną formą, nowoczesnym designem i praktycznymi dodatkami. Qbook jest dla wszystkich, którzy notują, szkicują i rysują, a dodatkowo poszukują wyjątkowych i designerskich produktów.

W 2016 roku notatniki Qbook otrzymały najważniejszą na świecie nagrodę w dziedzinie designu, czyli Red Dot Award zwaną też często „Oskarem designu”.

Notatniki Quadro
Praktyczny, elastyczny notatnik zamykany na gumkę. Registry dzielą wnętrze na cztery części, co umożliwia czytelne prowadzenie różnych tematów w obrębie jednego notatnika.
Quadro 422T kratka~B5 165×221
Quadro 412T linia~B5 165×221
Cechy charakterystyczne: objętość 108 stron w tym 12 perforowanych; papier biały; okładka pomarańczowa lub niebieska. Opcja: zakładka magnetyczna.

Noto - kalendarze notatniki

Praktyczny notatnik oferowany w dowolnej oprawie. Zawiera numerowane strony oraz spis treści do samodzielnego wypełniania. Na ostatniej stronie znajduje się tzw. wieczny kalendarz. Możliwa pełna indywidualizacja.
Dwa formaty~A4 204×254 mm
~A5 143×203 mm
Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; objętość 144 strony; tasiemka popielata; papier biały lub ecru.
Notatniki indywidualne
Indywidualne notatniki firmowe, które można oprawić w dowolną okleinę z naszej oferty. Do wyboru 3 formaty – w kratkę lub w linię. Dowolna okleina i pełna gama indywidualizacji.
Zobacz więcej
Trzy formaty

    Wypełniając formularz, dobrowolnie przekazujesz swoje dane osobowe, które będą przetwarzane przez firmę EDICA Sp. z o.o. (zwaną dalej Edica) wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz do celów statystycznych przez okres roku liczony od daty przesłania zapytania lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Odbiorcą Twoich danych osobowych jest nasz przedstawiciel handlowy oraz firma realizująca usługę hostingu dla www.edica.pl

    Przysługuje Ci prawo żądania od Ediki dostępu do Twoich danych osobowych, usunięcia lub ich ograniczenia, sprostowania osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o przesyłanie korespondencji na adres spółki lub e-mail: