Notatnik Pronote

Notatnik stworzony z myślą o Matce naturze. Wydrukowany na wysokiej jakości papierze ekologicznym. Oferowany w dowolnej oprawie. Dwa modne i wygodne formaty. Wnętrze w kratkę. Przejdź do: konfiguratora

Dwa formaty ~B5 160 x 235 mm
~A5 130 x 210 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w kratkę;  objętość 196 stron; papier Pure ECO 100% recycled;

Noto - kalendarze notatniki

Praktyczny notatnik oferowany w dowolnej oprawie. Zawiera numerowane strony oraz spis treści do samodzielnego wypełniania. Na ostatniej stronie znajduje się tzw. wieczny kalendarz. Możliwa pełna indywidualizacja. Przejdź do: konfiguratora

Dwa formaty ~A4 204 x 254 mm
~A5 143 x 203 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; objętość 144 strony; tasiemka popielata; papier biały lub ecru.

Classic

Wygodny notatnik w kratkę w popularnym formacie A5. Biały papier silnie kontrastuje z odręcznymi notatkami. Przeznaczony do dowolnej oprawy i wzbogacenia wszelkimi dodatkami.

Format ~A5 143 x 203 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w kratkę, objętość 192 strony, papier biały.

Notatniki Modeste

Nowoczesny, elastyczny notatnik w skórze, dla osób ceniących wygodę i użyteczność.Posiada giętką okładkę zamykaną gumką oraz wszyty w grzbiecie tunel na długopis. Każdy egzemplarz posiada swój niepowtarzalny rysunek i został wykonany z wielką starannością i dbałością o detale. Indywidualizacja za pomocą tłoczeń.

Dwa formaty ~A5 130 x 210 mm
~A6 90 x 160 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; zaokrąglone narożniki bloku; objętość 192 strony; tasiemka i gumka dopasowane do koloru okładki; papier chamois; okładka: brązowa, bordowa, granatowa lub zielona.

Notatniki Nobile

Ekskluzywny i elegancki notatnik, dla ceniących elegancję. Wykonany z naturalnej barwionej roślinnie skóry, z subtelnym przeszyciem na grzbiecie.
Gwarantuje posiadanie unikatu o charakterystycznym zapachu, wyjątkowym odcieniu i niepowtarzalnym rysunku.

Dwa formaty ~A5 130 x 210 mm
~A6 90 x 160 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; zaokrąglone narożniki bloku; objętość 192 strony; tasiemka dopasowana do koloru okładki; papier chamois; okładka: brązowa, bordowa, granatowa lub zielona.

Qbook - notatnik

Notatniki Qbook wyróżniają się minimalistyczną formą, nowoczesnym designem i praktycznymi dodatkami. Qbook jest dla wszystkich, którzy notują, szkicują i rysują, a dodatkowo poszukują wyjątkowych i designerskich produktów. W 2016 roku notatniki Qbook otrzymały najważniejszą na świecie nagrodę w dziedzinie designu, czyli Red Dot Award zwaną też często „Oskarem designu”.

Dwa formaty A4 205 x 285 mm
A5 90 x 160 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w kratkę lub gładkie, okładka i blok tworzą jednolitą bryłę, 6 kolorów do wyboru, praktyczne dodatki.

MONOBOOK

Nietuzinkowe notatniki z barwionymi brzegami. Elegancja zaokrąglonych narożników. Wyrazistość jednolitego koloru. Funkcjonalność wnętrza w kratkę lub w linie. 6 kolorów do wyboru. Możliwość znakowania folią na okładce.

Format ~A5 138 x 203 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w kratkę lub w linie, objętość 192 strony, papier biały, zaokrąglone narożniki bloku i okładki.

Notatniki Quadro

Praktyczny, elastyczny notatnik zamykany na gumkę. Registry dzielą wnętrze na cztery części, co umożliwia czytelne prowadzenie różnych tematów w obrębie jednego notatnika.

Quadro 422T kratka ~B5 165 x 221 mm
Quadro 412T linia ~B5 165 x 221 mm

Cechy charakterystyczne: objętość 108 stron w tym 12 perforowanych; papier biały; okładka pomarańczowa lub niebieska. Opcja: zakładka magnetyczna.

Notatniki Alfare

Nowoczesny notatnik na spirali, dla osób praktycznych. Poliplakowa okładka z charakterystyczną grafiką usztywnia bloczek i ułatwia pisanie.

Dwa formaty ~A5 130 x 210 mm
~A6 90 x 160 mm

Cechy charakterystyczne: wnętrze w linie; objętość 192 strony; papier chamois; okładka przejrzysta z pomarańczowym nadrukowanym flockiem.

Notatniki indywidualne

Stwórz notatnik firmowy wybierając elementy z naszej oferty – w efekcie otrzymasz notes indywidualny „szyty na miarę”.
Notatniki na zamówienie występują najczęściej w jednym z trzech najbardziej popularnych formatów 204×254 mm, 165×221 mm lub 143×203 mm, z wnętrzem w kartkę, w linię lub bez zadruku, mogą być oprawione w trwałe okleiny z naszego wzornika i wyposażone w dodatkowe elementy indywidualizacji oraz praktyczne dodatki.
W takim notatniku zapiszesz wszystkie plany, pomysły i zadania. Jeśli to dla Ciebie za mało, chcesz czegoś więcej, chcesz zrealizować indywidualny projekt notatnika, skontaktuj się z nami.

Trzy formaty ~A4 204 x 254 mm
~B5 165 x 221 mm
~A6 143 x 203 mm

    Wypełniając formularz, dobrowolnie przekazujesz swoje dane osobowe, które będą przetwarzane przez firmę EDICA Sp. z o.o. (zwaną dalej Edica) wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz do celów statystycznych przez okres roku liczony od daty przesłania zapytania lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Odbiorcą Twoich danych osobowych jest nasz przedstawiciel handlowy oraz firma realizująca usługę hostingu dla www.edica.pl
    Przysługuje Ci prawo żądania od Ediki dostępu do Twoich danych osobowych, usunięcia lub ich ograniczenia, sprostowania osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o przesyłanie korespondencji na adres spółki lub e-mail: