Qbook - notatnik

QBOOK to nowoczesny notatnik w formacie A5 lub A4 zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Jego unikalną cechą jest dopasowana kolorystyka – okładka, wyklejka oraz brzegi notesu są w tym samym kolorze.

Notatniki Qbook wyróżniają się minimalistyczną formą, nowoczesnym designem i praktycznymi dodatkami. Qbook jest dla wszystkich, którzy notują, szkicują i rysują, a dodatkowo poszukują wyjątkowych i designerskich produktów.

W 2016 roku notatniki Qbook otrzymały najważniejszą na świecie nagrodę w dziedzinie designu, czyli Red Dot Award zwaną też często “Oskarem designu”.

Notatniki Quadro

Designerski i minimalistyczny notatnik. Do wyboru wnętrze w linie lub w kratkę. Dyskretne registry dzielą wnętrze na cztery części co umożliwia czytelne prowadzenie różnych tematów w jednym notatniku.

Quadro łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Jest elastyczny i zamykany na gumkę. Posiada spis treści, numerowane strony i dodatkowe kartki do wyrywania.

Do wyboru dwa kolory okładki: pomarańczowy lub niebieski.  Minimalistyczne  wnętrze  ułatwia zapisywanie ważnych informacji. Zobacz więcej

Noto - kalendarze notatniki

Wyjątkowe połączenie funkcji notatnika z kalendarzem. Plan roczny i kalendarzyki skrócone zostały umieszczone na złożonej w harmonijkę wyklejce, co pozwala w łatwy sposób sprawdzić datę i zaznaczyć wybrane dni.

Blok notesu jest podzielony na dwie części – strony notatkowe z numeracją do bieżących zapisków i spis treści umożliwiający przeniesienie numeru ważnej strony wraz z jej tytułem. Zobacz więcej

Notatniki indywidualne

Indywidualne notatniki firmowe, które można oprawić w dowolną okleinę z naszej oferty.

Do wyboru 3 formaty – w kratkę lub w linię. Dowolna okleina i pełna gama indywidualizacji.
Zobacz więcej

Wypełniając formularz, dobrowolnie przekazujesz swoje dane osobowe, które będą przetwarzane przez firmę EDICA Sp. z o.o. (zwaną dalej Edica) wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz do celów statystycznych przez okres roku liczony od daty przesłania zapytania lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Odbiorcą Twoich danych osobowych jest nasz przedstawiciel handlowy oraz firma realizująca usługę hostingu dla www.edica.pl

Przysługuje Ci prawo żądania od Ediki dostępu do Twoich danych osobowych, usunięcia lub ich ograniczenia, sprostowania osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o przesyłanie korespondencji na adres spółki lub e-mail: odo@edica.pl