6 cech idealnego kalendarza

Idealny kalendarz to mix funkcjonalności i elementów estetycznych. Czyli mix argumentów racjonalnych i emocjonalnych. Idealny kalendarz w kilku prostych krokach? Tak, aby przyjemność korzystania z niego trwała cały rok? U nas to możliwe!

Format

Robi pierwsze wrażenie na zmysłach praktycznych. Przywodzi na myśl poręczność i użyteczność kalendarza. Wybierając format, pomyśl o tym, jaki będzie najbardziej poręczny dla osoby, która będzie go używać.

Okładka

Jest estetyczną podstawą pierwszego wrażenia. Jej tekstura, kolor, a nawet zapach, tworzą wyjątkową kombinację, która ma spowodować zachwyt przyszłego użytkownika kalendarza.

Kalendarium

Znajdź dla wybranego przez siebie formatu najbardziej wygodne dla przyszłego użytkownika kalendarium. Pomyśl, czy będzie on planować w okresach dziennych czy tygodniowych, czy potrzebuje więcej miejsca na notatki czy wystarczy, że tylko zaznaczy najważniejsze terminy.

Papier

Dokonaj dobrego wyboru między klasyczną elegancją papieru ecru a nowoczesnością śnieżnej bieli. Zwróć uwagę czy papier jest przyjazny środowisku, czy pochodzi z kontrolowanych źródeł i ma stosowne certyfikaty.

Dodatki

Wybierz elementy, które jeszcze ułatwią korzystanie z Twojego kalendarza. Zadrukowana tasiemka, ewentualne dodatkowe udogodnienia jak gumka lub zapinka zamykająca kalendarz czy uchwyt na długopis, weź też pod uwagę możliwość zamontowania koperty na ważne dokumenty czy kieszonki na wizytówkę.


Co jeszcze?

Co dodatkowo może spowodować, że klient najbardziej ucieszy się z kalendarza, który otrzyma od Ciebie? Komplet! Wiele osób zdaje sobie sprawę z ogromnej wagi planowania, dlatego zaczyna pracować na dwa kalendarze lub wybiera cienki kalendarz z tygodniowym układem a do tego notes w komplecie.