Dolnośląskie

dział handlowy

Sonia Butkiewicz
s.butkiewicz@edica.pl
tel. +48 61 653 03 23
tel. kom. 606 836 669

Agnieszka Kurasz-Jagiełło
a.kurasz@edica.pl
tel. +48 61 653 03 80
tel. kom. 606 815 566

Ewa Diechtiarew
e.diechtiarew@edica.pl
tel. +48 61 654 74 93
tel. kom. 606 301 659

Przemysław Semik
p.semik@edica.pl
tel. +48 61 653 03 25
tel. kom. +48 604 521 231

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760

Kujawsko-pomorskie

dział handlowy

Katarzyna Kurasz
k.kurasz@edica.pl
tel. +48 61 654 74 35
tel. kom. 602 494 139

Lubelskie

dział handlowy

Tomasz Troczyński
t.troczynski@edica.pl
tel. kom. 606 630 750

Erika Michalska
e.michalska@edica.pl
tel. kom. 600 888 198

obsługa agencji reklamowych

Marta Szczapa
m.szczapa@edica.pl
tel. kom. 668 213 655

Lubuskie

dział handlowy

Ewa Diechtiarew
e.diechtiarew@edica.pl
tel. +48 61 654 74 93
tel. kom. 606 301 659

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760

Łódzkie

dział handlowy

Erika Michalska
e.michalska@edica.pl
tel. kom. 600 888 198

Tomasz Troczyński
t.troczynski@edica.pl
tel. kom. 606 630 750

obsługa agencji reklamowych

Marta Szczapa
m.szczapa@edica.pl
tel. kom. 668 213 655

Małopolskie

dział handlowy

Kamil Ławniczak
k.lawniczak@edica.pl
tel. kom.+48 660872383
tel. + 48 61 653 03 21

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760

Mazowieckie

sekretariat

ul. Złota 59 (wejście od ul. Emilii Plater) Budynek Lumen, piętro 9, 00-120 Warszawa

dział handlowy

Tomasz Troczyński
t.troczynski@edica.pl
tel. kom. 606 630 750

Erika Michalska
e.michalska@edica.pl
tel. kom. 600 888 198

obsługa agencji reklamowych

Marta Szczapa
m.szczapa@edica.pl
tel. kom. 668 213 655

obsługa z centrali, dział handlowy

Piotr Radoła
p.radola@edica.pl
tel. +48 61 653 03 27
tel. kom. 602 642 817

Kamilla Miklasińska-Bęben
k.miklasinska@edica.pl
tel. +48 61 653 03 28
tel. kom. 604 560 849

Magdalena Szczurek
m.szczurek@edica.pl
tel. +48 61 653 03 86
tel. kom. 668 316 200

Opolskie

dział handlowy

Ewa Diechtiarew
e.diechtiarew@edica.pl
tel. +48 61 654 74 93
tel. kom. 606 301 659

Podkarpackie

dział handlowy

Przemysław Semik
p.semik@edica.pl
tel. +48 61 653 03 25
tel. kom. 604 521 231

Podlaskie

dział handlowy

Tomasz Troczyński
t.troczynski@edica.pl
tel. kom. 606 630 750

 

Pomorskie

dział handlowy

Przemysław Semik
p.semik@edica.pl
tel. +48 61 653 03 25
tel. kom. 604 521 231

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760

Śląskie

dział handlowy

Małgorzata Wower
m.wower@edica.pl
tel. kom. 606 814 663

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760

Świętokrzyskie

dział handlowy

Katarzyna Kurasz
k.kurasz@edica.pl
tel. +48 61 654 74 35
tel. kom. 602 494 139

 

 

Warmińsko-mazurskie

dział handlowy

Marta Szczapa
m.szczapa@edica.pl
tel. kom. 668 213 655

 

Wielkopolskie

dział handlowy

Sonia Butkiewicz
s.butkiewicz@edica.pl
tel. +48 61 653 03 23
tel. kom. 606 836 669

Agnieszka Kurasz-Jagiełło
a.kurasz@edica.pl
tel. +48 61 653 03 80
tel. kom. 606 815 566

Ewa Diechtiarew
e.diechtiarew@edica.pl
tel. +48 61 654 74 93
tel. kom. 606 301 659

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760

Zachodniopomorskie

dział handlowy

Przemysław Semik
p.semik@edica.pl
tel. +48 61 653 03 25
tel. kom. +48 604 521 231

obsługa agencji reklamowych

Patrycja Herkowiak
p.herkowiak@edica.pl
tel. +48 61 654 74 30
tel. kom. 606 630 760