Kalendarze dzienne to organizery, w których skutecznie zaplanujesz każdy dzień. Przestronne kalendaria w różnych formach sprawiają, że codzienna praca staje się przyjemnością. Wybierz odpowiedni kalendarz dla siebie i ciesz się dobrym czasem.

Klasyczny układ dzienny

KALENDARZE: BLUE 200D, RED 242D, RED 243D, BLUE 243D, RED 244D

Kalendarz książkowy dzienny, w którym każdy dzień ma przypisaną osobną stronę, a sobota i niedziela występują razem na jednej, to najbardziej popularny model, do wyboru z zadrukiem szaro-bordowym lub szaro-granatowym. Z wytłoczonym (wygrawerowanym) logo na okładce doskonale sprawdzą się jako kalendarze firmowe lub reklamowe. Nasze kalendarze dzienne świetnie sprawdzą się również u osób, które lubią tworzyć obszerne notatki każdego dnia, po to aby mieć wszystko dobrze zaplanowane. Dodatkowo spersonalizowane będą doskonałym prezentem dla klientów i kontrahentów firmy. W ofercie są także najbardziej wyrafinowane i ekskluzywne kalendarze – produkty w oprawach skórzanych.

Rozszerzony układ tygodniowo-dzienny

KALENDARZ BLUE 202W

Kalendarz książkowy Week&Day łączy kalendarium tygodniowe z dziennym. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Każdy nowy tydzień zaczyna się rozkładówką tygodniową, w której można zaplanować 7 dni. Następnie wszystkie dni są powtórzone jako układ dzienny (sobota i niedziela razem) – na tych stronach można prowadzić swobodne notatki lub raporty ze spotkań. To idealny model dla handlowców i osób wyjątkowo aktywnych, które planują wiele spotkań, a następnie skrupulatnie zapisują ich wyniki.

Daj się zauważyć

Co wyróżnia nasze kalendarze książkowe? Najbardziej to, że wszystkie kalendarze produkowane są wyłącznie na zamówienie. U nas Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój kalendarz reklamowy. Bardzo ważne, by kalendarz książkowy był dobrze wykonany i zwracał na siebie uwagę, bo to on będzie nośnikiem marki Twojej firmy przez 365 dni. Jako producent kalendarzy firmowych, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych klientów. Dzięki nam Twoja marka zostanie zauważona i doceniona przez przyszłych użytkowników kalendarzy.

Zobacz także kalendarze tygodniowe