Kalendarze tygodniowe, w których jednym rzutem oka ogarniesz 7 dni. Kompaktowa forma w różnych formatach sprzyja efektywnemu zarządzaniu czasem.

Klasyczny układ tygodniowy

Kalendarz książkowy tygodniowy, w którym tydzień rozplanowany jest na dwóch stronach, to ulubiony model osób skrupulatnie organizujących swój czas. Kalendarz książkowy tygodniowy jest zarówno praktyczny, jak i elegancki. Wykonany na zamówienie kalendarz książkowy z tłoczeniem (grawerem) logo na okładce lub imieniem i nazwiskiem odbiorcy staje się kalendarzem reklamowym.

Nowoczesny układ tygodniowy

Kalendarz książkowy tygodniowy, w którym siedem dni mieści się na jednej stronie, a druga strona jest przeznaczona na notatki. Są one swoistym uzupełnieniem świata cyfrowego i, o dziwo, nadal mają pewną przewagę. Merytorycznie są to przede wszystkim informacje o numerze tygodnia, świętach i imieninach. Chyba każdy przynajmniej raz w roku zastanawia się, jak przypada Wielkanoc. Oczywiście tę wiedzę można pozyskać z Internetu, ale trzeba specjalnie szukać. A w papierowym kalendarzu jest podana jak na tacy.

Kalendarz reklamowy

Niewiele gadżetów reklamowych jest lepszym nośnikiem marki niż dobrze wykonany kalendarz firmowy, który ma szansę być użytkowany przez 365 dni w roku. Aby kalendarz reklamowy był chętnie używany przez obdarowanego, musi się wyróżniać nie tylko pod kątem designu i wykonania, ale także ze względu na użyte elementy indywidualizacji, do których obok tłoczenia (grawera) należą doceniane przez wielu klientów personalizacja, zapinki, zakładki, drukowane tasiemki, łączenia oklein, strony reklamowe.

Wybór dodatków jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Kalendarz-notatnik FreeLine

FreeLine 2023 to obszerny notes z tygodniowym kalendarium. Otwarta przestrzeń pozwala prowadzić swobodne notatki. Dodatkowe strony w kropki, linie i papier milimetrowy dają dużą powierzchnię do pisania, rysowania i projektowania. Nacięcia wzdłuż grzbietu umożliwiają wyrywanie stron, by podzielić się notatkami bez uszkodzenia bloku.

Wojna w Ukrainie trwa i każda pomoc jest potrzebna. Dlatego postanowiliśmy systematycznie wspomagać naszych sąsiadów, przekazując stałą kwotę od każdego sprzedanego kalendarza.

Czy rozważą Państwo możliwość zamówienia kalendarzy FreeLine dla swojej firmy?

Dlaczego warto:

  • minimalistyczny projekt
  • praktyczne naklejki do zaznaczania ważnych dat i notatek
  • modny i wygodny
  • dwujęzyczny – jeden produkt dla pracowników polskich i ukraińskich
  • poręczny format, spotykany wyłącznie u wiodących producentów
  • łączy przyjemne (zakupy) z pożytecznym (pomoc)

Zobacz także kalendarze dzienne