Notowanie w dobrym stylu

Każdy człowiek notuje.

Zaprzeczysz?

Wysyłamy wiadomości – by mieć z głowy i nie zapomnieć. Dyktujemy notatki, tworzymy pliki z pomysłami, przepisami, wspomnieniami z podróży, fotografujemy odręczne zapiski. A ile razy gubimy tę najważniejszą karteczkę, na której był bardzo ważny numer telefonu, nazwa zbawiennego leku albo data kolejnej wizyty u dentysty? Kto nigdy nie grzebał w koszu z makulaturą, niech pierwszy rzuci kamieniem!

A jest takie proste rozwiązanie – notatnik, czyli zbiór kartek w linie lub w kratkę, które trzymają się razem. Mając go przy sobie, wszystko zapiszesz i łatwo do tych notatek wrócisz. Będą zawsze pod ręką. Przewertowanie może Ci zająć kilka chwil, ale na pewno nie będziesz nurkować w śmieciach, więc zachowasz godność i styl.

A propos stylu – wybierz taki, który odzwierciedli Twoją osobowość. Pamiętaj, że będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku, więc musi wyglądać idealnie. Niech postronni od razu widzą, że mają do czynienia z osobą zorganizowaną, która o wszystkim pamięta, bo ma wszystkie notatki w jednym, eleganckim notatniku.

https://sklep.edica.pl/Notatniki