Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

Indywidualizacja: kalendarze z tłoczeniem logo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku i wzrastającym wymaganiom Klientów, oferujemy unikatowe kalendarze książkowe z logo i z tłoczeniem, tworzone przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Aby Twój kalendarz był oryginalny, skorzystaj z dostarczanych przez nas inspiracji. W katalogu znajdziesz przykładowe kompozycje oraz elementy składowe, których możesz użyć w tworzeniu swoich indywidualnych kalendarzy książkowych z tłoczeniem bądź z logo.

Możliwości indywidualizacji kalendarzy nie kończą się na tłoczeniach, które w zależności od rodzaju okleiny mogą uzyskać oryginalny efekt przebarwienia. Oferta dostosowania kalendarza obejmuje wklejki, nadruki logo laserem, a także wiele innych rozwiązań.

Z wzornika oklein wybierz okleiny, które pasują do Twojej koncepcji. Zdecydowana większość materiałów nadaje się do łączeń w różnych konfiguracjach, dzięki czemu można uzyskać jedyne w swoim rodzaju kalendarze książkowe z tłoczeniem czy z logo. Kształty wykrojników znajdziesz w katalogu.

Twoje logo lub grafikę naniesiemy na okładkę za pomocą tłoczenia – szczególnie polecamy tłoczenie półtonowe, którego efekt uzyskuje głębię. Jeśli zależy Ci na kolorowym obrazie, możemy wykonać kalendarze książkowe z zadrukowanym okienkiem Printlux lub na okleinę nanieść Colorlux. Jeśli chcesz podkreślić swój prestiż, skorzystaj ze srebrzystych symboli typu Data-chrom lub Logo-chrom według Twojego projektu.

Kalendarz z logo lub z tłoczeniem możesz zamknąć tradycyjną gumką lub nowoczesną, kolorową, zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie zapinką magnetyczną. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na indywidualne treści, wydrukujemy kolorowe strony reklamowe, które zamieścimy w bloku kalendarza. Kalendarium możemy wykonać w Twojej kolorystyce lub całkowicie według Twoich wytycznych.

Kalendarze książkowe z tłoczeniem oraz z logo są dostępne w wielu różnorodnych formatach i wzorach. Każdy produkt jest przez nas realizowany z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale, by zapewnić Państwu trwałe, wytrzymałe i unikatowe kalendarze na każdą okazję.

Z nami stworzysz swój niepowtarzalny kalendarz!

Zobacz jakie parametry możesz zmienić