Linie kalendarzy
Od ponad ćwierćwiecza zajmujemy się produkcją kalendarzy książkowych dla firm. Wiemy o nich wszystko i jesteśmy gotowi dzielić się tą wiedzą. Nasi handlowcy wspierani są przez grafików, technologów i logistyków, a cały ten zespół skoncentrowany jest na perfekcyjnym przygotowaniu kalendarzy dla Ciebie.
Proponujemy nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania, które zaskakują nieoczekiwanym wyglądem, a ich jakość spełnia rygorystyczne normy, aby produkt wytrzymał trudy rocznego użytkowania. W naszym katalogu znajdziesz przykłady wykonań oraz szablony opraw i elementy konfekcji, które możesz wykorzystać w swoim projekcie, aby skomponować niepowtarzalny kalendarz. Śledzimy trendy w modzie – z nami zawsze będziesz na czasie!
Linia leader
Leader to ekskluzywna, szaro-bordowa linia kalendarzy z registrami.
Zobacz więcej
Linia alfa
Nowoczesne i praktyczne kalendarze z funkcją notatnika.
Zobacz więcej
Linia biznes
Szaro-bordowa linia kalendarzy z nadrukowanymi pseudoregistrami.
Zobacz więcej
Linia system
Klasyczna linia kalendarzy w szaro-granatowej kolorystyce.
Zobacz więcej
Limited Edition
Designerski, niestandardowy projekt w kwadratowym formacie.
Zobacz więcej
Notatniki
Notesy w różnych formatach, wnętrza w kartkę, linię i gładkie.
Zobacz więcej
MOŻLIWOŚCI INDYWIDUALIZACJI
Każda rzecz uszyta na miarę nobilituje swego właściciela. Do garniturów i sukienek wszyscy już przywykliśmy. Jednak kalendarz wydaje się produktem masowym. Tym bardziej więc posiadanie zindywidualizowanego egzemplarza, z własnym imieniem i nazwiskiem, budzi u obserwatorów zazdrość, a u posiadacza dumę i wdzięczność względem ofiarodawcy. Znajdź swój sposób na indywidualizację kalendarza!
Indywidualizacja
Zobacz więcej