Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

O nas

EDICA Sp. z o.o. jest producentem kalendarzy książkowych. Od 28 lat nieustannie udoskonalamy nasz produkt, aby nie tylko nadążał za oczekiwaniami rynku, ale je wyprzedzał. Kalendarze, które tworzymy, pomagają planować i nie zapominać, ale to przede wszystkim doskonałe nośniki reklamy, które w nienachalny sposób docierają do odbiorców i informują o Twojej firmie.

Gdziekolwiek jest Twój Klient, jedną z pierwszych rzeczy, które dostrzega jest kalendarz. Kalendarz jest wszędzie tam, gdzie Twój obecny lub potencjalny Klient – u lekarza, fryzjerki, mechanika, wykładowcy. Kalendarz jest także na biurku Twojego Klienta – ważne więc, żeby to był kalendarz reklamujący Twoją firmę. Aby tak było, oferujemy Tobie nasze wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy. Od tego bowiem, jak zostanie kalendarz wykonany i, co nie mniej ważne, wykreowany, zależy, czy Klient właśnie z Twojego produktu będzie korzystał przez najbliższe 365 dni.

Historia

Od 28 lat tworzymy kalendarze książkowe. Nad produktem końcowym pracuje rzesza specjalistów i ekspertów w swoim fachu. Zapewniamy profesjonalną obsługę, nowoczesny park maszynowy, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i reklamowe oraz wyobraźnię, która nie ma granic.

Zobacz więcej

Nagrody

Wyobraź sobie narzędzie, którego będziesz używać przez najbliższe 365 dni. Narzędzie, które z czasem stanie się Twoją pamięcią, skarbcem pomysłów, wizytówką, pamiątką i przyjacielem. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, aby czas ich nie zniszczył, lecz tylko odcisnął swoje piętno. Liczne nagrody potwierdzają najwyższą jakość naszych kalendarzy.

Zobacz więcej

Certfikaty

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości kalendarzy książkowych. Zależy nam tym, żeby nasze produkty były nie tylko designerskie i praktyczne, ale również trwałe. Posiadamy certyfikat FSC oraz certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

Zobacz więcej

Zintegrowana polityka

Realizujemy politykę rozwoju zmierzającą do dalszego doskonalenia stosowanych zasad i metod organizacji pracy oraz jakości produkowanych wyrobów. W celu zaspokajania oczekiwań naszych klientów i zminimalizowania negatywnego wpływu działalności Spółki na otoczenie – został opracowany, wdrożony i jest utrzymywany Zintegrowany System Zarządzania obejmujący systemy zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2009 i system zarządzania środowiskiem wg PN-EN ISO 14001:2005.

W ramach realizacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania dbamy o doskonalenie umiejętności zawodowych, dążymy do stałej poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, dostarczamy właściwych środków dla ciągłego doskonalenia procesów w celu zwiększenia zadowolenia naszych klientów i ochrony środowiska.

Zobacz więcej

Dotacje UE

DOTACJE NA INNOWACJE
Opracowanie i wdrożenie linii wzorniczej kalendarzy w firmie EDICA S.A.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego