Dobry planer to podstawa

W świecie ciągłych zmian, potrzebujesz planu działania. Stwórz go z nami i miej zawsze ze sobą. Najlepiej – zapisz: w kalendarzu, notatniku, w każdym razie na papierze.

To Twój plan! To Twój projekt na życie!

Potrzebujesz harmonogramu wizyt i notujesz szczegóły? Umawiasz spotkania? Planujesz trasę dojazdu? Przyjmujesz klientów, dostawy, kontrole? A może robisz plany treningowe? Być może zapominasz o ważnych datach…

Zrobimy dla Ciebie taki kalendarz, który pomoże Ci zaplanować pracę i życie. Tak jak chcesz i tak jak lubisz!

Co dajemy Ci do dyspozycji? Sprawdzone, gotowe elementy, dzięki którym stworzysz i dopasujesz kalendarz do swoich potrzeb i do wymagań użytkowników. Wybierz spośród: 15 oklein eko, 81 oklein, które również możesz łączyć w pary, 27 datowników. Setek wariantów przeszyć, tasiemek, gumek, wklejek, dodatków i uszlachetnień… Koniecznie dodaj własne logo! Wiesz, że to ponad milion możliwych kombinacji?

Doradzimy Ci krok po kroku, przeprowadzimy przez cały proces składania zamówienia i realizacji. Dzięki temu zyskasz pewność, że kalendarze będą właśnie takie, jakich wszyscy oczekują. Podpowiemy Ci, jak to zrobić, aby były perfekcyjnie dopasowane do potrzeb. Skąd to wiemy? Wyprodukowaliśmy blisko 40 milionów kalendarzy dla ponad 50 tysięcy klientów w ciągu 30 lat.

Wypróbuj nasz internetowy konfigurator kalendarzy – rozwiązanie, które pomoże Ci podjąć decyzję.