Jak cię widzą, tak cię piszą

Kalendarze i notatniki stanowią szerokie pole do popisu. Czasy, gdy były to skórzane księgi z wytłoczonym logo odchodzą do lamusa. Dziś królują kolorowe, pełne słonecznej energii, a przez to bardzo nowoczesne modele.

Kult młodości dominuje w świecie marek, więc musi mieć odbicie w branży gadżetów firmowych. Odważne działania biznesowe znajdują swoją emanację w postaci przedmiotów, za pomocą których marka komunikuje się ze światem. Jak Cię widzą, tak Cię piszą!

Współczesne kalendarze biznesowe charakteryzuje wysoka jakość oraz oryginalna oprawa. W ofercie Ediki znajdziesz zarówno intensywne kolory jak i najmodniejsze odcienie pastelowe. Mnogość faktur i wykończeni została wzbogacona o ozdobne tłoczenia. Możesz z nich skorzystać wprost, lub zaczerpnąć inspiracji do stworzenia własnego ornamentu.

Oferowane standardowe możliwości, dają ponad milion niepowtarzalnych kombinacji. Z nami stworzysz oryginalny i niepowtarzalny kalendarz lub notatnik według własnego projektu. Kalendarz na miarę Twojej marki!

Wypróbuj nasz internetowy konfigurator kalendarzy – zwizualizuj swój nowy projekt.