Kalendarz – znak czasu

Połączmy siły! Pomóżmy Ukrainie!

Edica aktywnie włączyła się w pomoc materialną dla Ukrainy organizując zrzutkę wśród pracowników. Zarząd podwoił zebraną kwotę i tak uzbieraną, okrągłą sumę wpłaciliśmy na konto fundacji SIEPOMAGA.

Na tym nie koniec. Na sezon 2023 przygotowaliśmy specjalny kalendarz-cegiełkę, z którego sprzedaży konkretną część dochodu przekażemy na pomoc Ukrainie. Freeline 2023 cechuje minimalistyczne wnętrze z obszerną częścią notatkową. Dwa równoprawne języki – polski i ukraiński – zbliżają narody i sprzyjają komunikacji. Kolorowe naklejki – czerwone z polskimi i niebieskie z ukraińskimi świętami – umożliwiają zaplanowanie przerw świątecznych, dodatkowych dni wolnych i zaznaczenie wszelkich ważnych dat w kalendarzu. Tygodniowy układ kalendarium ułatwia planowanie, pozostawiając dużo miejsca na notatki. Część notatkowa – w linie, kropki i papier milimetrowy, dodatkowo z perforacją – jest praktycznym atutem tego nowoczesnego kalendarza.

Wierzymy, że nasza idea spotka się z ciepłym przyjęciem. Liczymy na Twoje zaangażowanie. Kup kalendarz Freeline 2023, a część dochodu z jego sprzedaży przekażemy na pomoc naszym sąsiadom w potrzebie! Razem możemy więcej! Więcej o kalendarzu Freeline znajdziesz tu: Freeline