Jeśli nie my, to kto?

Kim jesteśmy?

Pasjonatami kalendarzy i notatników. Producentem personalizowanych kalendarzy książkowych i notatników. Marką z ponad 30-letnim doświadczeniem. Naszą firmę, ulokowaną w Poznaniu tworzą fachowcy oddani sztuce drukarskiej i introligatorskiej, maniacy papieru, druku i designu, entuzjaści pisania i czytania.

Co oferujemy?

Polski, dostosowany do Twoich potrzeb produkt, bezpośrednio od producenta, nietuzinkowe wzornictwo, pieczołowicie dobrane papiery i materiały okładkowe, trwałe wykonanie, dopracowaną funkcjonalność, różnorodne modele i formaty, atrakcyjne dodatki. Słowem: produkt, który dla Ciebie uszyjemy na miarę!

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że odręczne notowanie jest ważne i wcale nie konkuruje ono z wszechobecnym zapisem elektronicznym. Wręcz przeciwnie, obie formy transkrypcji doskonale się uzupełniają. Lubimy papier, jego szorstkość w dotyku, ale i zarazem aksamitność, zapach farby drukarskiej, piękne oprawy, ozdobne tłoczenia, wygodę i ergonomiczność, czyli doskonały koncept, na który – projektując i produkując – mamy wpływ. Mamy ogromne doświadczenie i chętnie się nim z Tobą podzielimy.

Dla kogo to robimy?

Dla Twojej marki, by była widoczna i trafiała do szerokiego grona Twoich odbiorców. Dla wszystkich, którzy planują, piszą, notują, rysują lub szukają czegoś odpowiedniego na prezent. Dla tych, dla których ważne jest wzornictwo, użyteczność, dobre wykonanie i indywidualizm. Dla ceniących dobre marki. Dla dbających o ekologię.

Jak pracujemy?

Na początku badamy Twoje potrzeby, a potem szukamy sposobu na realizację niemożliwego. Praca nad projektem obejmuje ustalenie harmonogramu, dopracowanie szczegółów, dobór materiałów, uszczegółowienie formy z uwzględnieniem funkcjonalności i wreszcie produkcję. Wszystko po to, byś mógł otrzymać produkt idealny, wyjątkowy, przygotowany specjalnie dla Ciebie.

Co otrzymasz?

Firmowe kalendarze i notatniki dopasowane do potrzeb Twojej marki. Oryginalne, indywidualne, wyjątkowe – specjalnie dla Ciebie, Twojej Firmy, Twoich klientów i kontrahentów.

Co zyskasz?

Spokój ducha dzięki harmonijnej współpracy i naszemu doświadczeniu. Firmowe kalendarze i notatniki z logo dostarczymy pod wskazany adres w umówionym terminie. Unikaj zbędnego ryzyka – pracuj z najlepszymi!

Jak zacząć?

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy propozycje indywidualnych projektów oraz harmonogram dalszych działań.

Start!

Skorzystaj z wirtualnego konfiguratora, aby ułatwić sobie wybór: kreator kalendarzy