Oferta kalendarzy 2021

Wejdź do konfiguratora i zaprojektuj swój kalendarz! https://edicastaging.a-soft.pl/ 

Konfigurator to wygodne narzędzie, które pozwala sprawdzić swoje pomysły przed realizacją. Można w nim testować zestawienia kolorystyczne w łączeniach, dodawać datowniki, eksperymentować z ustawieniem logo czy personalizacji. Można przymierzyć się do różnych formatów kalendarzy i typów oprawy, a wybrane projekty wysłać swoim współpracownikom do oceny. Pozwala to w ciągu chwili przeprowadzić wiele prób i symulacji, dzięki czemu nie musisz sobie wyobrażać nowego kalendarza – możesz go obejrzeć, zanim jeszcze powstanie!

Na podstawie przesłanych do nas plików, wycenimy koszty i ustalimy szczegóły bez konieczności spotykania się, co znacznie usprawni współpracę na odległość.

Konfigurator jest też rozwiązaniem ekologicznym, pozwala znacznie zredukować ilość wykonywanych wzorów, które często stawały się odpadem. Szanujemy Wasz czas, razem szanujemy środowisko.

 

Chętnie odpowiemy
na twoje pytania!
Wypełniając formularz, dobrowolnie przekazujesz swoje dane osobowe, które będą przetwarzane przez firmę EDICA Sp. z o.o. (zwaną dalej Edica) wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz do celów statystycznych przez okres roku liczony od daty przesłania zapytania lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Odbiorcą Twoich danych osobowych jest nasz przedstawiciel handlowy oraz firma realizująca usługę hostingu dla www.edica.pl

Przysługuje Ci prawo żądania od Ediki dostępu do Twoich danych osobowych, usunięcia lub ich ograniczenia, sprostowania osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o przesyłanie korespondencji na adres spółki lub e-mail: odo@edica.pl

Dotacje UE