Kalendarz jest wizytówką Twojej firmy, a okładka jako pierwsza rzuca się w oczy. Stonowaną kolorystykę ożywisz nowoczesną fakturą lub kontrastowym akcentem.
W nadchodzącym sezonie dominować będą wyraziste barwy o błyszczących wykończeniach – przyciągające wzrok i kuszące, by ich dotknąć.
Czernie, grafity i różne odcienie srebra nieznacznie ustępują pola niebieskościom i delikatnym nutom złota. Wszystko głęboko połyskuje lub mieni się metalicznymi iskrami.
Pobierz wzornik
Okleiny

Oferujemy szeroką gamę oklein termoprzebarwialnych. Bogactwo faktur i kolorów daje nieograniczone możliwości indywidualizacji kalendarza. W zależności od potrzeb możesz wybrać okleinę skóropodobną, tekstylną lub w stylu eko. Sprawdź jakie kolory będą modne w tym roku.

Zobacz więcej
Oprawy drukowane

Oprawy drukowane dają szerokie możliwości wykorzystania autorskich projektów. Oferujemy pięć, różnych rodzajów materiałów. Indywidualny zadruk na okładce nadaje kalendarzom reklamowym unikatowy charakter.

Zobacz więcej
Skóry

Najbardziej ekskluzywny rodzaj oprawy to skóra. Skóra posiada naturalny rysunek, który jest indywidualną cechą każdego produktu. Dlatego okładki posiadają różnice w strukturze, stopniu nabłyszczenia i odcieniach. Urok kalendarzy w skórzanych okładkach polega na ich charakterystycznym zapachu i unikatowym rysunku.

Zobacz więcej