Nasze serwisy: DRUKARNIA PREPRESS

Dział handlowy

wybierz województwo
  • Dolnośląskie / sekretariat
    ul. Mińska 38, lokal 315, 54-610 Wrocław
    tel: +48 71 787 97 01, fax: +48 71 787 97 03

    Dolnośląskie / dział handlowy
    Dariusz Górski
    d.gorski@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 02
    tel. kom. 602 642 813

    Anita Górska
    a.gorska@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 01
    tel. kom. 604 569 538

  • Kujawsko-pomorskie / dział handlowy
    Cezary Mrugalski
    c.mrugalski@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 500 150 414

    Wioletta Szpis
    w.szpis@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 503 198 177

  • Lubelskie / dział handlowy
    Sylwia Zawadzka
    s.zawadzka@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 43
    tel. kom. 600 852 216

    Tomasz Troczyński
    t.troczynski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 06
    tel. kom. 606 630 750

    Erika Michalska
    e.michalska@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 11
    tel. kom. 600 888 198

    Lubelskie / obsługa agencji reklamowych
    Marta Szczapa
    m.szczapa@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 42
    tel. kom. 668 213 655

  • Lubuskie / dział handlowy
    Ewa Diechtiarew
    e.diechtiarew@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 93
    tel. kom. 606 301 659

  • Łódzkie / dział handlowy
    Sylwia Zawadzka
    s.zawadzka@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 43
    tel. kom. 600 852 216

    Erika Michalska
    e.michalska@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 11
    tel. kom. 600 888 198

    Tomasz Troczyński
    t.troczynski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 06
    tel. kom. 606 630 750

    Łódzkie / obsługa agencji reklamowych
    Marta Szczapa
    m.szczapa@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 42
    tel. kom. 668 213 655

  • Małopolskie / sekretariat
    ul. Wierzbowa 34a, 32-085 Modlnica

    Małopolskie / dział handlowy
    Piotr Malicki
    p.malicki@edica.pl
    tel. kom. 600 475 477

    Anna Kozik
    a.kozik@edica.pl
    tel. kom. 668 213 073

    Daniel Feliks
    d.feliks@edica.pl
    tel. kom. 600 364 206

  • Mazowieckie / sekretariat
    ul. Tamka 16 lok. 2, 00-349 Warszawa
    tel. +48 22 327 65 00, fax +48 22 327 65 01

    Mazowieckie / dział handlowy
    Sylwia Zawadzka
    s.zawadzka@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 43
    tel. kom. 600 852 216

    Tomasz Troczyński
    t.troczynski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 06
    tel. kom. 606 630 750

    Erika Michalska
    e.michalska@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 11
    tel. kom. 600 888 198

    Grzegorz Więch
    g.wiech@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 02
    tel. kom. 668 213 575

    Mazowieckie / Biuro Handlowe
    ul. Berezyńska 3/1, 03-904 Warszawa

    Szef Biura Handlowego Krzysztof Bąkowski
    k.bakowski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 02
    tel. kom. 501 157 810

    Emil Suchta
    e.suchta@edica.pl
    tel. +48 22 616 21 85
    tel. kom. 501 575 564

    Mazowieckie / obsługa agencji reklamowych
    Marta Szczapa
    m.szczapa@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 42
    tel. kom. 668 213 655

    Mazowieckie / obsługa z centrali, dział handlowy
    Piotr Radoła
    p.radola@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 27
    tel. kom. 602 642 817

    Kamilla Miklasińska-Bęben
    k.miklasinska@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 28
    tel. kom. 604 560 849

    Magdalena Szczurek
    m.szczurek@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 86
    tel. kom. 668 316 200

  • Opolskie / dział handlowy
    Dariusz Górski
    d.gorski@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 02
    tel. kom. 602 642 813

    Anita Górska
    a.gorska@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 01
    tel. kom. 604 569 538

  • Podkarpackie / dział handlowy
    Piotr Malicki
    p.malicki@edica.pl
    tel. +48 12 638 15 42
    tel. kom. 600 475 477

    Anna Kozik
    a.kozik@edica.pl
    tel. +48 12 638 22 10
    tel. kom. 668 213 073

    Daniel Feliks
    d.feliks@edica.pl
    tel. +48 12 411 91 74

  • Podlaskie / dział handlowy
    Cezary Mrugalski
    c.mrugalski@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 500 150 414

    Wioletta Szpis
    w.szpis@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 503 198 177

  • Pomorskie / dział handlowy
    Przemysław Semik
    p.semik@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 25
    tel. kom. 604 521 231

    Patrycja Herkowiak
    p.herkowiak@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 30
    tel. kom. 606 630 760

  • Śląskie / dział handlowy
    Maciej Pakaszewski
    m.pakaszewski@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 21
    tel. kom. 608 398 920

    Śląskie / obsługa agencji reklamowych
    Przemysław Semik
    p.semik@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 25
    tel. kom. +48 604 521 231

  • Świętokrzyskie / dział handlowy
    Piotr Malicki
    p.malicki@edica.pl
    tel. +48 12 638 15 42
    tel. kom. 600 475 477

    Anna Kozik
    a.kozik@edica.pl
    tel. +48 12 638 22 10
    tel. kom. 668 213 073

    Daniel Feliks
    d.feliks@edica.pl
    tel. +48 12 411 91 74
    tel. kom. 600 364 206

  • Warmińsko-mazurskie / dział handlowy
    Cezary Mrugalski
    c.mrugalski@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 500 150 414

    Wioletta Szpis
    w.szpis@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 503 198 177

  • Wielkopolskie / dział handlowy
    Sonia Butkiewicz
    s.butkiewicz@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 23
    tel. kom. 606 836 669

    Agnieszka Kurasz-Jagiełło
    a.kurasz@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 80
    tel. kom. 606 815 566

    Ewa Diechtiarew
    e.diechtiarew@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 93
    tel. kom. 606 301 659

    Wielkopolskie / obsługa agencji reklamowych
    Ewa Diechtiarew
    e.diechtiarew@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 93
    tel. kom. 606 301 659

  • Zachodniopomorskie / dział handlowy
    Przemysław Semik
    p.semik@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 25
    tel. kom. +48 604 521 231

    Patrycja Herkowiak
    p.herkowiak@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 30
    tel. kom. 606 630 760

Formularz

Kontakt

Edica Sp. z o.o.
ul. Forteczna 3 61-362 Poznań Sąd Rejonowy Poznań — Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000312356
NIP: 782-25-30-124
Kapitał Zakładowy 200.000 zł

Sekretariat
tel. 61 653 03 01
tel. 61 653 03 03
fax 61 653 03 09

Dział Personalny
rekrutacja@edica.pl