Sekretariat
Adres
Edica Sp. z o.o.
ul. Forteczna 3
61-362 Poznań
KRS: 0000312356
NIP: 782-25-30-124
Dział personalny
wybierz województwo
  • Dolnośląskie / sekretariat
    ul. Mińska 38, lokal 315
    54-610 Wrocław
    tel: +48 71 787 97 01, fax: +48 71 787 97 03

    Dolnośląskie / dział handlowy
    Dariusz Górski d.gorski@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 02
    tel. kom. 602 642 813

    Anita Górska a.gorska@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 01
    tel. kom. 604 569 538

  • Kujawsko-pomorskie / dział handlowy
    Cezary Mrugalski c.mrugalski@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 500 150 414

    Wioletta Szpis w.szpis@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 503 198 177

  • Lubelskie / dział handlowy
    Sylwia Zawadzka s.zawadzka@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 43
    tel. kom. 600 852 216

    Tomasz Troczyński t.troczynski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 06
    tel. kom. 606 630 750

    Erika Michalska e.michalska@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 11
    tel. kom. 600 888 198

    Lubelskie / obsługa agencji reklamowych
    Marta Szczapa m.szczapa@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 42
    tel. kom. 668 213 655

  • Lubuskie / dział handlowy
    Ewa Diechtiarew e.diechtiarew@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 93
    tel. kom. 606 301 659

  • Łódzkie / dział handlowy
    Sylwia Zawadzka s.zawadzka@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 43
    tel. kom. 600 852 216

    Erika Michalska e.michalska@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 11
    tel. kom. 600 888 198

    Tomasz Troczyński t.troczynski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 06
    tel. kom. 606 630 750

    Łódzkie / obsługa agencji reklamowych
    Marta Szczapa m.szczapa@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 42
    tel. kom. 668 213 655

  • Małopolskie / sekretariat
    ul. Wierzbowa 34a
    32-085 Modlnica

    Małopolskie / dział handlowy
    Piotr Malicki p.malicki@edica.pl
    tel. kom. 600 475 477

    Anna Kozik a.kozik@edica.pl
    tel. kom. 668 213 073

    Daniel Feliks d.feliks@edica.pl
    tel. kom. 600 364 206

  • Mazowieckie / sekretariat
    ul. Tamka 16 lok. 2
    00-349 Warszawa
    tel. +48 22 327 65 00
    fax +48 22 327 65 01

    Mazowieckie / dział handlowy
    Sylwia Zawadzka-Żuk s.zawadzka@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 43
    tel. kom. 600 852 216

    Tomasz Troczyński t.troczynski@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 06
    tel. kom. 606 630 750

    Erika Michalska e.michalska@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 11
    tel. kom. 600 888 198

    Grzegorz Więch g.wiech@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 02
    tel. kom. 668 213 575

    Mazowieckie / obsługa agencji reklamowych
    Marta Szczapa m.szczapa@edica.pl
    tel. +48 22 327 65 42
    tel. kom. 668 213 655

    Mazowieckie / obsługa z centrali, dział handlowy
    Piotr Radoła p.radola@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 27
    tel. kom. 602 642 817

    Kamilla Miklasińska-Bęben k.miklasinska@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 28
    tel. kom. 604 560 849

    Magdalena Szczurek m.szczurek@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 86
    tel. kom. 668 316 200

    Mazowieckie / Biuro Handlowe
    ul. Berezyńska 3/1
    03-904 Warszawa

    Szef Biura Handlowego
    Krzysztof Bąkowski
    k.bakowski@edica.pl
    tel. kom. 501 157 810

    Emil Suchta e.suchta@edica.pl
    tel. +48 22 616 21 85
    tel. kom. 501 575 564

     

  • Opolskie / dział handlowy
    Dariusz Górski d.gorski@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 02
    tel. kom. 602 642 813

    Anita Górska a.gorska@edica.pl
    tel. +48 71 787 97 01
    tel. kom. 604 569 538

  • Podkarpackie / dział handlowy
    Piotr Malicki p.malicki@edica.pl
    tel. kom. 600 475 477

    Anna Kozik a.kozik@edica.pl
    tel. kom. 668 213 073

    Daniel Feliks d.feliks@edica.pl
    tel. +48 600 364 206

  • Podlaskie / dział handlowy
    Cezary Mrugalski c.mrugalski@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 500 150 414

    Wioletta Szpis w.szpis@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 503 198 177

  • Pomorskie / dział handlowy
    Przemysław Semik p.semik@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 25
    tel. kom. 604 521 231

    Patrycja Herkowiak p.herkowiak@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 30
    tel. kom. 606 630 760

  • Śląskie / dział handlowy
    Patrycja Herkowiak  p.herkowiak@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 30
    tel. kom. 606 630 760

    Śląskie / obsługa agencji reklamowych
    Przemysław Semik p.semik@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 25
    tel. kom. +48 604 521 231

  • Świętokrzyskie / dział handlowy
    Piotr Malicki p.malicki@edica.pl
    tel. kom. 600 475 477

    Anna Kozik a.kozik@edica.pl
    tel. kom. 668 213 073

    Daniel Feliks d.feliks@edica.pl
    tel. kom. 600 364 206

  • Warmińsko-mazurskie / dział handlowy
    Cezary Mrugalski c.mrugalski@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 500 150 414

    Wioletta Szpis w.szpis@edica.pl
    tel. +48 67 282 99 66
    tel. kom. 503 198 177

  • Wielkopolskie / dział handlowy
    Sonia Butkiewicz s.butkiewicz@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 23
    tel. kom. 606 836 669

    Agnieszka Kurasz-Jagiełło a.kurasz@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 80
    tel. kom. 606 815 566

    Ewa Diechtiarew e.diechtiarew@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 93
    tel. kom. 606 301 659

    Wielkopolskie / obsługa agencji reklamowych
    Ewa Diechtiarew e.diechtiarew@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 93
    tel. kom. 606 301 659

  • Zachodniopomorskie / dział handlowy
    Przemysław Semik p.semik@edica.pl
    tel. +48 61 653 03 25
    tel. kom. +48 604 521 231

    Patrycja Herkowiak p.herkowiak@edica.pl
    tel. +48 61 654 74 30
    tel. kom. 606 630 760

Chętnie odpowiemy na twoje pytania!
Wypełniając formularz, dobrowolnie przekazujesz swoje dane osobowe, które będą przetwarzane przez firmę EDICA Sp. z o.o. (zwaną dalej Edica) wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz do celów statystycznych przez okres roku liczony od daty przesłania zapytania lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest zgoda, która może zostać w każdej chwili cofnięta. Odbiorcą Twoich danych osobowych jest nasz przedstawiciel handlowy oraz firma realizująca usługę hostingu dla www.edica.pl

Przysługuje Ci prawo żądania od Ediki dostępu do Twoich danych osobowych, usunięcia lub ich ograniczenia, sprostowania osobiście lub poprzez złożenie pisemnych oświadczeń. Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy o przesyłanie korespondencji na adres spółki lub e-mail: odo@edica.pl.