Bez kalendarza ani rusz.

Wyobraź sobie narzędzie, którego będziesz używać przez najbliższe 365 dni. Narzędzie, które z czasem stanie się Twoją pamięcią, skarbcem pomysłów, wizytówką, pamiątką i przyjacielem. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, aby czas ich nie zniszczył, lecz tylko odcisnął swoje piętno.

Wybieraj jak najwcześniej

Planowanie odbywa się zazwyczaj z miesięcznym wyprzedzeniem, więc największą szansę na pozostanie z użytkownikiem mają te kalendarze, które docierają do niego już na początku grudnia. W takim kalendarzu klient z radością zapisuje plany na nowy rok. Aby zmienić swój wybór – musiałby przenieść zapisane informacje do nowego kalendarza, a przecież nie będzie mu się chciało. Dlatego – żeby Twój kalendarz był pierwszy – jesteśmy do dyspozycji już od kwietnia.

Wybieraj z myślą o odbiorcy

Pamiętaj – to nie Ty będziesz używać wybranych dla swoich klientów kalendarzy i notatników, tylko oni. A więc to ich stylowi życia i pracy, oraz ich gustowi ma odpowiadać podarowany przez Ciebie prezent.

Daj coś więcej

To jest moment, w którym człowiek podejmie decyzję, czy przez cały rok będzie brał do ręki kalendarz z Twoim logotypem czy z logotypem firmy konkurencyjnej. Dlatego pomyśl, jakie dodatkowe udogodnienia będą przemawiać za wyborem Twojego kalendarza. Może to być gumka lub zapinka, drukowana tasiemka, logo-chrom, imię i nazwisko lub notes do kompletu z kalendarzem.